JOS KORONA SALLII NIIN KEVÄLLÄ PELATAAN VETERAANIEN OMA CUP KILPAILU. LOHKOISTA ON POISTETTU NE PALAAJAT, JOTKA EIVÄT OLE MAKSANEET JÄSENMAKSUA,

EIVÄTKÄ OLE SYYSKAUDELLA KÄYNEET PELAAMASSA. NÄILLÄ NÄKYMIN LOHKOISSA ON 27-28 AKTIIVISTA PELAAJAA. .KEVÄTKAUSI ALKAA 4.1.2022, JOS SILLOIN

MUKAAN TULEE UUSIA PELAAJIA NIIN HE PÄÄSEVÄT CUP-KILPAILUUN. CUP ALOITETAAN 11.1.2022  KILPAILUTULOKSEKSI OTETAAN AINA KIERROKSEN ENSIMMÄINEN TULOS

1. kierros  11.1. - 1.2.2022 4 viikkoa

 2.kierros 8.2- 22..2..2022  4 viikkoa 16 pelaajaa lohkossa

3.kierros 1.3-15.3.2022  3 viikkoa 8 pelaajaa lohkossa

4.kierr 22.3. – 12.4. 2022  3 viikkoa 4 pelaajaa lohkossa

FINAALI PELATAAN 3.5.2022.  KLO 11 KAKSI PELAAJAA JOKAISESTA LOHKOSTA
KEILACUPIN FINAALIPARIT JA RADAT

JOS JOKU TIETÄÄ OLEVANSA ESTYNYT HEITTÄMÄÄN FINAALISSA, PYYDÄN  ILMOITTAMAAN SIITÄ ETUKÄTEEN,

NIIN EDELLISEN OTTELUN HÄVINNYT  OTETAAN TILALLE, ETTEI TULLISI LUOVUTUSVOITTOA.

MALLI CUPIN PELIPARIEN JAKAMISESTA VASEMMASSA LAIDASSA ON LOHKON PAREMMUUSJÄRJESTYKSEN MUKAINEN SIJOITUS KESKIARVON MUKAAN


VETERAANIEN KEILACUP.    A


A-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










HIETALA SULO

609

 

 







 

 

HIETALA SULO

 

 

 





KIVIAHO PEKKA

618

KIVIAHO PEKKA

 

 

 

 

 



KOUKONEN RAIMO

610

 

 



 

 



ELORANTA VEIKKO

603

 

 



 

 

 


PAKSUNEN PERTTI

586

ELORANTA VEIKKO

 

 

 

 

 

 


 

 

VIRLANDER HANNU

 

 

 



 


VIRLANDER HANNU

682

 

 





 


AUER VEIJO

526

 

 





 


DOMIN JUSSI

 

 

 

 

 



 


JÄRVINEN PEKKA

 

 

 

 

 

 

 

 


STENSTRÖM JUKKA

581

 

 



 

 

 


TÖYRYLÄ ANTERO

576

 

 



 

 



KUKKONEN KEIJO

586

KUKKONEN KEIJO

 

 

 

 

 



 

 

JÄÄSKELÄINEN HANNU A

 

 

 





JÄÄSKELÄINEN HANNU A

665

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALMINEN PERTTI

636

 

 






 

 

 

SALMINEN PERTTI

 

 

 





ORMALA HARRI

650

ORMALA HARRI

 

 

 

 

 



HEININEN VEIKKO

630

 

 



 

 



HONKANEN SIMO

680

 

 



 

 

 


JÄNISNIEMI TIMO

 

 

 

 

 

 

 

 


TOIVONEN TEUVO

555

KOUKONEN SEPPO

 

 

 



 


KOUKONEN SEPPO

602

 

 





 


JÄRVELIN MATTI

582

 

 





 


MALM PENTTI

 

 

 

 

 



 


VIRKAJÄRVI JAAKKO

530

LAMMASSAARI TIMO

 

 

 

 

 

 


LAMMASSAARI TIMO

581

 

 



 

 

 


HAKALA HARRI

598

 

 



 

 



KASPERI PENTTI

656

KASPERI PENTTI

 

 

 

 

 



 

 

IMMONEN ANTERO

 

 

 





IMMONEN ANTERO

729

 

 







ALAKAAVIO










VETERAANIEN KEILACUP.    B


B-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










KOHONEN KARI

508

 

 







PESONEN JUKKA

 

 

 

 

 





SAARINEN ISMO

581

SAARINEN ISMO

 

 

 

 

 



HIETALA ESKO

521

 

 



 

 



RANTA LASSE

531

 

 



 

 

 


TURUNEN TIMO

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

RÄMÄNEN HARRI

 

 

 



 


RÄMÄNEN HARRI

621

 

 





 


SALMINEN TIMO

581

 

 





 


ELORANTA TIMO

534

SALMINEN TIMO

 

 

 



 


HÄMÄLÄINEN ARVO

646

 

 

 

 

 

 

 


RISSANEN VEIKKO

 

 

 



 

 

 


SALMINEN ERKKI

559

 

 



 

 



JUURINEN HANNU

602

JUURINEN HANNU

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 





KAPULAINEN JUHANI

 

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERIRANTA HANNU

621

 

 






 

 

 

MERIRANTA HANNU

 

 

 





NEUVONEN RISTO

 

 

 

 

 

 

 



HIETAMÄKI ANTERO

649

 

 



 

 



SAXBERG HEIKKI

602

 

 



 

 

 


LAAKA RITVA

514

SAXBERG HEIKKI

 

 

 

 

 

 


TOIVIAINEN RAIMO

573

TOIVIAINEN RAIMO

 

 

 



 


METSO PENTTI

567

 

 





 


PIRINEN EERO

 

 

 





 


SANDBERG MAIJA-LIISA

560

 

 

 

 



 


MYLLÄRI HELVI

549

SIPI HEIKKI

 

 

 

 

 

 


SIPI HEIKKI

598

 

 



 

 

 


VUORIO TAPIO

622

 

 



 

 



VALTASAARI VIRVE

632

VALTASAARI VIRVE

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 





MONONEN TIMO

 

 

 







ALAKAAVIO










VETERAANIEN KEILACUP.   C


C-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










ÄYRI JUHANI

542

 

 







 

 

ÄYRI JUHANI

 

 

 





LEHTO TAISTO

 

 

 

 

 

 

 



VUORINEN AUVO

641

 

 



 

 



 

 

 

 



 

 

 


SIMOLIN JUHA

571

SIMOLIN JUHA

 

 

 

 

 

 


PURHO JUKKA

 

 

 

 

 



 


LÄHTEENMÄKI PÄIVI

547

 

 





 


HARTIKAINEN AUVO

480

 

 





 


PYLKKÄNEN TIMO

 

 

 

 

 



 


LÄHTEENMÄKI HEIKKI

615

 

 

 

 

 

 

 


PALMINEN RAUNO

 

 

 



 

 

 


SULKANEN KARI

 

 

 



 

 



HÄRKÖNEN KARI

 

 

 

 

 

 

 



 

 

RUPONEN SEIJA

 

 

 





RUPONEN SEIJA

506

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNTSON TERTTU

527

 

 






 

 

 

JUNTSON TERTTU

 

 

 





SUOKAS JUKKA

 

 

 

 

 

 

 



SAARINEN PAULI

510

 

 



 

 



TARVAINEN PENTTI

556

 

 



 

 

 


LAHTINEN JOUKO

 

 

 

 

 

 

 

 


PYLKKÄNEN LEENA

 

 

 

 

 



 


KETTUNEN JUHA

530

 

 





 


LAAPOTTI LEO

599

 

 





 


SAARELA JORMA

 

 

 

 

 



 


NIINIVIRTA SEPPO

653

 

 

 

 

 

 

 


KORHONEN SEPPO

 

 

 



 

 

 


MÄKELÄ OLLI

471

 

 



 

 



KOSO RAIMO

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 





MONONEN MATTI

 

 

 







ALAKAAVIO










VETERAANIEN KEILACUP.    D


D-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










MIETTINEN SEPPO

 

 

 







 

 

 

 

 

 





ALA-LEHIMÄKI PIRKKO

514

 

 

 

 

 

 


 

TUOMINEN TIMO

 

 

 



 

 



POHJALAINEN PEKKA

 

 

 



 

 

 


REINI TUOMO

475

 

 

 

 

 

 

 


RASINMÄKI RIITTA

 

 

 

 

 



 


KOHO RAIMO

465

 

 





 


JOENSUU PETRI

438

 

 





 


SIPI KARI

 

 

 

 

 



 


PIRTTIKOSKI MATTI

502

WALLENIUS JAAKKO

 

 

 

 

 

 


WALLENIUS JAAKKO

563

 

 



 

 

 


KAMINEN RISTO

478

 

 



 

 



TOIVANEN PEKKA

526

TOIVANEN PEKKA

 

 

 

 

 



 

 

PÄRSSINEN JUHANI

 

 

 





PÄRSSINEN JUHANI

550

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEITTINEN ANTERO

525

 

 






 

 

 

TEITTINEN ANTERO

 

 

 





LINTUNEN KYÖSTI

538

 

 

 

 

 

 



LEHTONEN MAURI

 

 

 



 

 



PIRTTIKOSKI MARKKU

568

 

 



 

 

 


TUPALA HEIKKI

527

PIRTTIKOSKI MARKKU

 

 

 

 

 

 


TOLVANEN PAAVO

470

 

 

 

 



 


SIVIRANTA PERTTI

 

 

 





 


HONKA HENRY

559

 

 





 


SAVOLAINEN KARI

 

 

 

 

 



 


KINNUNEN AATTO

 

 

 

 

 

 

 

 


SOININEN JORMA

494

 

 



 

 

 


KÄNKÄNEN KEIJO

529

 

 



 

 



NEVALAINEN KALEVI

519

KÄNKÄNEN KEIJO

 

 

 

 

 



 

 

VUORINEN LEO

 

 

 





VUORINEN LEO

550

 

 







ALAKAAVIO










VETERAANIEN KEILACUP.   E


E-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










MÄKLIN OLLI

 

 

 







 

 

 

 

 

 





ENQVIST KIIA

 

 

 

 

 

 

 



PERKOLA SAKARI

 

 

 



 

 



ROIVAS LEENA

516

 

 



 

 

 


RUUSUNEN LEENA

 

 

 

 

 

 

 

 


LYIJYNEN REIJO

 

 

 

 

 



 


SUOMINEN ARTO

512

 

 





 


KOSKINEN JUKKA

526

 

 





 


TOIJALA PEKKA

 

 

 

 

 



 


ÄYRI TUULA

451

 

 

 

 

 

 

 


VAITTINEN EINO

 

 

 



 

 

 


MANNI AILA

 

 

 



 

 



KÄKI JORMA

511

 

 

 

 

 

 



 

 

HAAVISTO MARJA

 

 

 





HAAVISTO MARJA

578

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SILTANENJUHANI

529

 

 






 

 

 

SILTANEN JUHANI

 

 

 





HALME AAKE

513

HALME AAKE

 

 

 

 

 



HARMOKIVI URPO

469

 

 



 

 



PORALA PEKKA

541

 

 



 

 

 


HURRI JOUKO

460

PORALA PEKKA

 

 

 

 

 

 


KOSKINEN JOUKO

 

 

 

 

 



 


PUSA SILJA

475

 

 





 


TOLPPALA PIRKKO

 

 

 





 


TOIJALA SIRKKU

442

 

 

 

 



 


WAHLSTRÖM BÖRJE

482

SINISALO REIJO

 

 

 

 

 

 


SINISALO REIJO

540

 

 



 

 

 


VUORELA ANTTI

503

 

 



 

 



RYYPPÖ JUHANI

 

 

 

 

 

 

 



 

 

HÄNNINEN LEENA

 

 

 





HÄNNINEN LEENA

515

 

 







ALAKAAVIO










VETERAANIEN KEILACUP.    F


F-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS


FINAALI


 11.1.-1.2.2022


8.2.-22.2.2022


1.3.-22.3.2022


29.3.-12.4.2022


3.5.2022


YLÄKAAVIO










JÄÄSKELÄINEN HANNU U

 

 

 







 

 

 

 

 

 





MATTILA SIRKKA

 

 

 

 

 

 

 



HEININEN MARJA

411

 

 



 

 



HEISKANEN ANTERO

455

 

 



 

 

 


JAAKKOLA ERKKI

389

HEISKAEN ANTERO

 

 

 

 

 

 


 

 

MÄTIKÖNÄKI ROSI

 

 

 


 

 


MÄTIKKÖMÄKI ROSI

398

 

 




 

 


REIMARI KARI

 

 

 




 

 


HYPPÖLÄ AAPELI

370

 

 

 

 


 

 


KAJAKOSKI MIRJAM

400

TURUNEN EILA

 

 

 

 

 

 


TURUNEN EILA

483

 

 



 

 

 


KOSKINEN KARI

 

 

 



 

 



RIUTTO PAULA

432

 

 

 

 

 

 



 

 

SALMENSUU JUHANI

 

 

 





SALMENSUU JUHANI

486

 

 






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSKINEN ALLI

480

 

 






 

 

 

KOSKINEN ALLI

 

 

 





KAUTIAINEN ANTTI

 

 

 

 

 

 

 



YLIHEIKKILÄ ERKKI

451

 

 



 

 



KOKKO ULLA

472

 

 



 

 

 


MOILANEN MARKKU

 

 

 

 

 

 

 

 


VARPULA ANTTI

385

FORSMAN CURT

 

 

 


 

 


FORSMAN CURT

483

 

 




 

 


ESKOLA PEKKA

502

 

 




 

 


KILJUNEN EIJA

 

 

 

 

 


 

 


SUIKKARI AHTI

 

 

 

 

 

 

 

 


JURKKOLA EERO

404

 

 



 

 

 


KESKIKURU ESA

 

 

 



 

 



ALANKO ARJA

 

 

 

 

 

 

 



 

 

WILL BERND

 

 

 





WILL BERND

514

 

 







ALAKAAVIO