11
KEVÄÄLLÄ 2020 PELATAAN VETERAANIEN OMA KEILA-CUP





Kaikissa lohkoissa on syyskauden 2019 päättyessä ja kevään 2020 lohkojaossa 34 pelaajaa. 
1.jakso on 14.1. – 4.2.2020. Aina otetaan huomioon jakson ensimmäinen tulos. Samoin on myös seuraavilla kierroksilla.
KAIKISSA LOHKOISSA JOUDUTAAN PELAAMAAN KAKSI KARSINTAOTTELUA NÄIDEN PELAAJIEN
KOHDALLA OTETAAN HUOMIOON JAKSON ENSIMMÄINEN TULOS VOITTAJA PÄÄSEE JATKOON JA
HÄNELTÄ OTETAAN JATKO -OTTELUSSA JAKSON TOINEN TULOS
Mukaan pääsevät vain ne, jotka ovat listoilla 3.12..2019. Uudet pelaajat eivät pääse enää

keväänä mukaan cupin kierroksille.


1. kierros  14.1. - 4.2.2020 4 viikkoa 
2.kierros 11.2- 25.2..2020  3 viikkoa 16 pelaajaa lohkossa
3.kierros 3.3-17.3.2020  3 viikkoa 8 pelaajaa lohkossa
4.kierr24.3. – 14.4. 2020  4 viikkoa 4 pelaajaa lohkossa
FINAALI PELATAAN 5.5.2020.  KLO 11 KAKSI PELAAJAA JOKAISESTA LOHKOSTA


KEILACUPIN FINAALIPARIT JA RADAT

JOS JOKU TIETÄÄ OLEVANSA ESTYNYT HEITTÄMÄÄN FINAALISSA, PYYDÄN 
ILMOITTAMAAN SIITÄ ETUKÄTEEN, NIIN EDELLISEN OTTELUN HÄVINNYT 
OTETAAN TILALLE, ETTEI TULLISI LUOVUTUSVOITTOA.

MALLI CUPIN PELIPARIEN JAKAMISESTA VASEMMASSA LAIDASSA ON LOHKON PAREMMUUSJÄRJESTYKSEN MUKAINEN SIJOITUS KESKIARVON MUKAAN






VETERAANIEN KEILA  CUP.


A-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019



KARSINTAOTTELU


SIJA

YLÄKAAVIO






1

IMMONENANTERO

 

VO

 

 

 

 



34

MALM PENTTI

 

32

TURUNEN TIMO

 

 

 

 

 




24

SALMINEN SEPPO

 

 

 

 

 




16

HAKALA HARRI

 

 

 


 




12

ORMALA HARRI

 

 

 


 




20

TÖYRYLÄ ANTERO

 

 

 

 

 




28

ÄYRI JUHANI

 

 

 

 

 




8

JÄRVINEN PEKKA

 

 

 


 




5

JÄÄSKELÄINEN HANNU A

 

 

 


 




26

HIETAMÄKI ANTERO

 

 

 

 

 




18

KIVIAHO PEKKA

 

 

 

 

 




10

LAMMASSAARI TIMO

 

 

 


 




14

KOUKONEN RAIMO

 

 

 


 




22

SAARINEN ISMO

 

 

 

 

 




30

PESONEN JUKKA

 

 

 

 

 




4

SALMINEN PERTTI

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

HIETALA SULO

 

 

 


 




29

STENSTRÖM JUKKA

 

 

 

 

 




21

KAPULAINEN JUHANI

 

 

 

 

 




13

KUKKONEN KEIJO

 

 

 

 

 




9

VIRLANDER HANNU

 

 

 


 




17

SALMINEN ERKKI

 

 

 

 

 




25

JÄRVELIN MATTI

 

 

 

 

 




6

KASPERI PENTTI

 

 

 


 




7

AUER VEIJO

 

 

 


 




27

PAKSUNEN PERTTI

 

 

 

 

 




19

HONKANEN SIMO

 

 

 

 

 




11

HEININEN VEIKKO

 

 

 


 




15

PIRINEN EERO

 

 

 


 




23

METSO PENTTI

 

 

 

 

 

33

SANDBERG MAIJA-L

 

31

TARVAINEN PENTTI

 

 

 

 

 

2

KOUKONEN SEPPO

 

VO

 

 

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

B-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019





SIJA

YLÄKAAVIO

 

 

 


 

1

HÄLINEN PENTTI

 

VO

 

 

 

 


 

34

VENÄLÄINEN JARKKO

 

32

PASANEN ARTO

 

 

 

 

 




24

POHJANLAHTI RAIMO

 

 

 

 

 




16

TOIVONEN TEUVO

 

 

 


 




12

JUURINEN HANNU

 

 

 


 




20

TOIJALA PEKKA

 

 

 

 

 




28

LAHTINEN JOUKO

 

 

 

 

 




8

HIETALA ESKO

 

 

 


 




5

PURHO JUKKA

 

 

 


 




26

PORALA KALEVI

 

 

 

 

 




18

DOMIN JUSSI

 

 

 

 

 




10

LAAKA RITVA

 

 

 


 




14

PYLKKÄNEN TIMO

 

 

 


 




22

LÄHTEENMÄKI HEIKKI

 

 

 

 

 




30

HÄMÄLÄIEENEN ARVO

 

 

 

 

 




4

MÄKELÄ OLLI

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

PÖLLÄNEN VELI

 

 

 


 




29

JUNTSON TERTTU

 

 

 

 

 




21

RANTA LASSE

 

 

 

 

 




13

SALMINEN TIMO

 

 

 


 




9

ELORANTA TIMO

 

 

 


 




17

PÄRSSINEN JUHANI

 

 

 

 

 




25

MONONEN MATTI

 

 

 

 

 




6

VIRKAJÄRVI JAAKKO

 

 

 


 




7

HAKANEN PAAVO

 

 

 


 




27

SYVÄNEN TAPIO

 

 

 

 

 




19

MERIRANTA HANNU

 

 

 

 

 




11

LEHTO TAISTO

 

 

 


 




15

SIPI HEIKKI

 

 

 


 




23

SAXBERG HEIKKI

 

 

 

 

 

33

PALMINEN RAUNO

 

31

SIVIRANTA PERTTI

 

 

 

 

 

2

NEUVONEN RISTO

 

VO

 

 

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

C-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019





SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 

1

HARTIKAINEN AUVO

 

VO

 

 

 

 


 

34

ALA-LEHTIMÄKI PIRKKO

 

32

VAITTINEN EINO

 

 

 

 

 




24

TEITTINEN ANTERO

 

 

 

 

 




16

LAAPOTTI LEO

 

 

 


 




12

LÄHTEENMÄKI PÄIVI

 

 

 


 




20

VUORINEN LEO

 

 

 

 

 




28

SIMOLIN JUKKA

 

 

 

 

 




8

TOIVIAINEN RAUNO

 

 

 


 




5

PORALA LEILA

 

 

 


 




26

MYLLÄRI HELVI

 

 

 

 

 




18

WALLENIUS JAAKKO

 

 

 

 

 




10

VUORIO TAPIO

 

 

 


 




14

NIINIVIRTA SEPPO

 

 

 


 




22

SUOKAS JUKKA

 

 

 

 

 




30

HÄRKÖNEN KARI

 

 

 

 

 




4

PAJU JUHANI

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

VALTASAARI VIRVE

 

 

 


 




29

HAAVISTO MARJA

 

 

 

 

 




21

ELORANTA VEIKKO

 

 

 

 

 




13

KINNUNEN AATTO

 

 

 


 




9

RISSANEN VEIKKO

 

 

 


 




17

LEHTONEN OLAVI

 

 

 

 

 




25

RUPONEN SEIJA

 

 

 

 

 




6

SALO OLLI

 

 

 


 




7

JESKANEN PAULI

 

 

 


 




27

PYLKKÄNEN LEENA

 

 

 

 

 




19

SULKANEN KARI

 

 

 

 

 




11

KOSO RAIMO

 

 

 


 




15

NEVALANEN KALEVI

 

 

 


 




23

KETTUNEN JUHA

 

 

 

 

 

33

SIPI KARI

 

31

HIETALA MERVI

 

 

 

 

 

2

KORHONEN SEPPO

 

VO

 

 

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

D-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019





SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 

1

LEHTONEN MAURI

 

VO

 

 

 

 


 

34

SEPONEN OIVA

 

32

PIRTTIKOSKI MATTI

 

 

 

 

 




24

HERTSI HANNU

 

 

 

 

 




16

PALMINEN URPO

 

 

 


 




12

PELTOLA RAIMO

 

 

 


 




20

KÄNKÄNEN KEIJO

 

 

 

 

 




28

ROIVAS URHO

 

 

 

 

 




8

HÄNNINEN LEENA

 

 

 


 




5

LINTUNEN KYÖSTI

 

 

 


 




26

SOININEN JORMA

 

 

 

 

 




18

TOLPPALA PIRKKO

 

 

 

 

 




10

KOSKELAINEN TAUNO

 

 

 


 




14

VUORELA ANTTI

 

 

 


 




22

KÄKI JORMA

 

 

 

 

 




30

JYLHÄ-OLLILA EERO

 

 

 

 

 




4

KERVINEN SIRKKA

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

SAVOLAINEN KARI

 

 

 


 




29

SAARELA JORMA

 

 

 

 

 




21

HARMOKIVI URPO

 

 

 

 

 




13

KOSKINEN JUKKA

 

 

 


 




9

SÖDERMAN MAY

 

 

 


 




17

MANNINEN MARJA-L

 

 

 

 

 




25

TALVIO ISMO

 

 

 

 

 




6

TUPALA HEIKKI

 

 

 


 




7

KOHO RAIMO

 

 

 


 




27

HONKA HENRY

 

 

 

 

 




19

RASIMÄKI RIITTA

 

 

 

 

 




11

SAARINEN PAULI

 

 

 


 




15

JÄÄSKLÄINEN HANNU U

 

 

 


 




23

MUSTJOKI PEKKA

 

 

 

 

 

33

EKROOS KOSTI

 

31

MÄKLIN OLLI

 

 

 

 

 

2

KAMINEN RISTO

 

VO

 

 

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

E-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019





SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 

1

SILTANEN JUHANI

 

VO

 

 

 

 


 

34

LEHTOKUMPU JUHANI

 

32

TOIVANEN PEKKA

 

 

 

 

 




24

LYIJYNEN REIJO

 

 

 

 

 




16

REINI TUOMO

 

 

 


 




12

ÄYRI TUULA

 

 

 


 




20

MIETTINEN SEPPO

 

 

 

 

 




28

POHJOLAINEN PEKKA

 

 

 

 

 




8

JOENSUU PETRI

 

 

 


 




5

STOLT JUHANI

 

 

 


 




26

WILL BERND

 

 

 

 

 




18

ESKOLA PEKKA

 

 

 

 

 




10

SALMENSUU JUHANI

 

 

 


 




14

MYLLYPAKKA JAAKO

 

 

 


 




22

KAJAKOSKI MIRJAM

 

 

 

 

 




30

HELSTEN VEIJOT

 

 

 

 

 




4

TURUNEN EILA

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

SAARINEN ANNE

 

 

 


 




29

KOSKINEN ALLI

 

 

 

 

 




21

KOKKO ULLA

 

 

 

 

 




13

KOSKIMÄKI MARKKU

 

 

 


 




9

RUUSUNEN LEENA

 

 

 


 




17

WESTERLUND SATU

 

 

 

 

 




25

PUSA SILJA

 

 

 

 

 




6

SINISALO REIJO

 

 

 


 




7

SUOMINEN ARTO

 

 

 


 




27

ALM JORMA

 

 

 

 

 




19

PIIRA RAIMO

 

 

 

 

 




11

RUUHIJÄRVI MATTI

 

 

 


 




15

PORALA PEKKA

 

 

 


 




23

HURRI JOUKO

 

 

 

 

 

33

TUOINEN TIMO

 

31

SIHVONEN RISTO

 

 

 

 

 

2

ROIVAS LEENA

 

VO

 

 

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

F-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS






14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019





SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 

1

HALME MATTI

 

VO

 

 

 

 

 

 

34

VEIJALAINEN HEIMO

 

32

VARPULA ANTTI

 

 

 

 

 




24

RISTKARI ILKKA

 

 

 

 

 




16

LAINE ALPO

 

 

 


 




12

PARKKONEN MARJUT

 

 

 


 




20

IMMONEN PERTTI

 

 

 

 

 




28

YLIHEIKKILÄ ERKKI

 

 

 

 

 




8

KAUTIAINEN ANTTI

 

 

 


 




5

KOSONEN PAAVO

 

 

 


 




26

LEMPINEN OSSI

 

 

 

 

 




18

ALANKO ARJA

 

 

 

 

 




10

UUTTU ANJA

 

 

 


 




14

RIUTTO PAULA

 

 

 


 




22

HEIKKILÄ SIMO

 

 

 

 

 




30

TAKALA MATTI

 

 

 

 

 




4

JURKKOLA EERO

 

 

 


 




 

 

 

 

 

 

 




3

SUIKKARI ANTTI

 

 

 


 




29

NATUNEN RIITT

 

 

 

 

 




21

MÄTIKKÖMÄKI ROSI

 

 

 

 

 




13

TUORINIEMI PIRJO

 

 

 


 




9

KOLJONEN HEIKKI

 

 

 


 




17

HALME AAKE

 

 

 

 

 




25

HEININEN MARJA

 

 

 

 

 




6

TOIJALA SIRKKU

 

 

 


 




7

VESANEN AARO

 

 

 


 




27

JOENSUU TUULI

 

 

 

 

 




19

MATTILA SIRKKA

 

 

 

 

 




11

FORSMAN CURT

 

 

 


 




15

GUMÉR MARJO

 

 

 


 




23

KESKIKURU ESA

 

 

 

 

 

33

HYPPÖLÄ AAPELI

 

31

VIITAKANGAS JOUKO

 

 

 

 

 

2

KOSKIMÄKI MARJA

 

VO

 

 

 

 







ALAKAAVIO












VETERAANIEN KEILA  CUP.


A-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

5.5.2020


SIJA

YLÄKAAVIO









1

 

 

 

 






32

 

 

 

 

 

 




24

 

 

 

 

 

 

 



16

 

 

 

 


 

 



12

 

 

 

 


 

 

 


20

 

 

 

 

 

 

 

 


28

 

 

 

 

 

 


 


8

 

 

 

 


 


 


5

 

 

 

 


 


 


26

 

 

 

 

 

 


 


18

 

 

 

 

 

 

 

 


10

 

 

 

 


 

 

 


14

 

 

 

 


 

 



22

 

 

 

 

 

 

 



30

 

 

 

 

 

 




4

 

 

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 


 



 

29

 

 

 

 

 

 




21

 

 

 

 

 

 

 



13

 

 

 

 

 

 

 



9

 

 

 

 


 

 

 


17

 

 

 

 

 

 

 

 


25

 

 

 

 

 

 


 


6

 

 

 

 


 


 


7

 

 

 

 


 


 


27

 

 

 

 

 

 


 


19